HAKKIMIZDA

Erfay Makine Bursa Ltd.Şti.

Erfay Makine 2005 yılından beri , talaşlı imalat ve makine parça ve fikstür konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Erfay Makine , Fikstür, Prototip Parça İmalatı ve Endüstriyel Üretim sektörlerinde hizmet verebilmek amacıyla tecrübeli kadromuz önderliğinde, gelişime açık, dinamik ve genç ekibimizle birlikte 2005 yılında Bursa’da faaliyete geçmiştir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşteri odaklı sosyal sorumluluk ve etik değerlerden ödün vermeden çalışmayı ilke edinmiş bir firmayız. Bursa Nosab Sanayi Bölgesinde 750 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz.

Erfay Makine Ltd Şti

Erfay Makine 2005 yılından beri , talaşlı imalat ve makine parça ve fikstür konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Erfay Makine , Fikstür, Prototip Parça İmalatı ve Endüstriyel Üretim sektörlerinde hizmet verebilmek amacıyla tecrübeli kadromuz önderliğinde, gelişime açık, dinamik ve genç ekibimizle birlikte 2005 yılında Bursa’da faaliyete geçmiştir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşteri odaklı sosyal sorumluluk ve etik değerlerden ödün vermeden çalışmayı ilke edinmiş bir firmayız. Bursa Nosab Sanayi Bölgesinde 750 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz.Her türlü talaşlı imalat , makine parçası , fikstür aparat işleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Titiz ve hızlı çalışmamız ile uygun fiyat politikamızdan  memnun kalacağınızı taahhüt ediyoruz.

Firma olarak uluslarası kalite belgesi olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgemiz mevcuttur. Amacımız, bundan önce olduğu gibi, sürekli kendimizi yenileyerek ve geliştirerek müşterilerimize daha iyiyi ve daha kaliteliyi sunmaktır.

Erfay Makine Limited Şirketi

Erfay Makine Ltd Şti firma sahibi Ersin Yıldırım tarafında 35 yıllık çalışma hayatı tecrübesi ile faaliyetlerine tecrübe ,kalite ve uygun fiyat anlayışı ile devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Kalite anlayışımız yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin memnuniyetini arttırarak marka bilinci ile Erfay Makine algısını artırmak ve sürdürmektir. Maliyeti düşürmek, çalışanımıza, müşterimize, ülkemize ve diğer ülkelere katma değer yaratmak için toplam kalite bilincini her alanda uygulamaktır.

Kurulduğumuz günden bugüne ödün vermediğimiz iki unsurdan birisi olan kalite politikamız bizleri her zaman sektördeki rakiplerimizden bir adım öne taşıyan faktör olmuştur.

Teknolojik altyapımıza yaptığımız ciddi yatırımlarımızın karşılığı olarak almış olduğumuz ISO Kalite Belgemiz ve sizlerin memnuniyeti başarılarımızın en büyük göstergesidir.

Yaptırdığımız araştırmalar sonucu ve sizlerden gelen olumlu-olumsuz her türlü öneri ve eleştirilere kendimizi daha iyiye, daha fazla kaliteliye ve daha rekabet edilebilir bir süreç geliştirmektir.

Ar-Ge bölümüze yaptığımız yatırımlarımızla doğaya ve insana saygılı daha çevreci üretimler yapmaya özen göstermekteyiz. Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en güzel mirasın yeşil bir doğa olarak bırakmak olduğunun bilincinde olan  çalışanlarımız her yıl düzenli olarak tema vakfı ağaç dikim kampanyalarına katılım gerçekleştirmektedir.

Makine Parkurumuz

Her yıl yapmış olduğumuz yatırımlarımızla Makine parkur alt yapımızı güçlendirmeye devam ediyoruz.

 

 

Erfay Makine Ltd. Şti.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız..